Hakkımızda

Biz Kimiz

Elera Yazılım ve Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi 1991 yılından bu yana Doküman işleme, Bilgi Teknolojileri, düşük seviyeli ve yüksek seviyeli yazılımlar geliştirme tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur. Firma aktif olarak Dijital Arşivleme, Fiziksel Arşivleme ve Yazılım faaliyetlerine devam etmekte ve yeni ARGE projeleri ile Türkiye pazarının dışında yurtdışı pazarını da hedeflemektedir.

Docsimum Doküman Yönetim Yazılımı

Docsimum Doküman Yönetim Yazılımı çok kullanılan Pdf, Jpg, Tif, Png gibi popüler görsel dosya format desteği, Excel, Word, Outlook gibi kelime işlem ve haberleşme yazılımları ile olan entegrasyonu sayesinde tüm belge türlerinin arşivlenmesine ve anlık olarak görüntülenmesine imkan vermesi, Doküman tanıma, Optik Karakter Tanımlama (OCR) ve Yapay Zeka (Artificial Intelligence) teknolojileri sayesinde Gelişmiş Doküman Yönetim Sistemi kategorisinde değerlendirilmektedir.

DOCSIMUM ROI Yatırım Getirisi

Docsimum kullandığı teknolojileri sayesinde Dokümanların sisteme aktarılmasında ve aranıp bulunmasında kullanıcı hata oranını sıfıra indirirken işlem hızını da saniyelere indirmektedir. DOCSIMUM Doküman Yönetim Yazılımı Personel maliyetlerini %80 oranında azaltarak DOCSIMUM’u kullanan firma, kurum ve kuruluşlar Yatırım Geri Dönüşümünü (ROI) ilk yılda tamamlamaktadır.

Hizmet Alanlarımız

Firmamız gelişmiş ve güncel teknolojileri kullanarak tecrübeli ve alanında uzman kadrosu ile aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • IOS ve Android Platformları için Mobil uygulama geliştirme
  • Masaüstü ve Web tabanlı kurumsal yazılımlar geliştirme
  • ERP, CRM veya Muhasebe Yazılımları gibi sistemler arası Entegrasyon Hizmetleri.
  • Yazılım uyumluluk ve test hizmetleri
  • Dijital Arşivleme
  • Fiziksel Arşivleme